RIGO
Технологія HVLP
На початку 80-х років, у Сполучених Штатах, департамент контролю якісті повітря Південного узбережжя ( SCAQMD ) в Лос-Анджелесі, провеів комплексне дослідженя постраждали від пошкодження органічними леткими хімічними речовинами ( ЛОС ), що викликаються повітрям якість. Вони видають суворі правила, які встановлюють мінімальну ефективність перенесення пістолетів до 65% при тиску нижче 10 psi (0,70 бар). Чим більше продукт міг досягати поверхні, що підлягає фарбуванню, тим менше він витрачався і розсіювався в повітрі.

Завдяки новим стандартам, провідні виробники гармат високого тиску повинні були знайти рішення для підвищення ефективності своєї продукції, де передавальна потужність була слабкою. Як наслідок, вони задумали гармати, здатні перетворювати повітря високого тиску, що подається компресорами, на повітря низького тиску.
Ці знаряддя, які називаються HVLP ( високий низький тиск ), можуть виконувати всі законодавчі положення з єдиним обмеженням використання мін. Компресор потужністю 10 к.с., тому що споживання повітря було вище 20 кубічних футів в хвилину (cfm).